ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים מקצועי ותחזוקה שוטפת

ריפודים סובבים אותנו בכל מקום, החל מהספות והכורסאות בסלון, דרך כסאות המחשב ועד לכסאות פינת האוכל וכמו שהם מייפים את הבית, כך הם גם צוברים לכלוך כגון אבק, פיח, כתמי מזון ושתיה. חלקו הקטן של הלכלוך נראה לעין על פני הריפוד ולרוב מטופל ע"י ניקוי שטחי כמו ניגוב עם מטלית לחה וכדומה, אך רובו של הלכלוך נספג ע"י הריפוד ואינו מטופל כלל.

ניקוי ריפודים מקצועי מטפל גם באיזור החשוף של הכתם וגם בחלק הפנימי תוך דאגה לשמירה על סיב הבד מחד וחיטוי עמוק לניקוי וחיטוי מחיידקים, בקטריות ותחלואים נוספים כגון קרדית האבק המנצלים את החום והלחות וגדלים ללא חשש בין שכבות הריפוד.

ניקוי ריפודים - אבחון סוג הבד

אנו בטכנוקלין מתחילים כל תהליך של ניקוי ריפודים באבחון סוג הבד ממנו עשוי הריפוד. אבחון זה מהותי בבואנו לטפל בבד על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר מבלי לסכן את הריפוד. האבחון כולל ניקוי לדוגמה לעיני הלקוח ללא חיוב כספי וללא התחייבות.

ניקוי ריפודים - תהליך הניקוי

תהליך הניקוי כולל שאיבה של לכלוך קשה מהריפוד, הזרקת חומר ניקוי איכותי המותאם לסוג הבד לעומק הריפוד, קירצוף במברשות מיוחדות המותאמות לבדים עדינים בכדי לפרק ולהסיר את הכתמים הקשים תוך שמירה על המרקם והטקסטורה של הבד. ולבסוף חזרות רבות לפי הצורך של הזרקה ויניקה של חומר הניקוי עם מים על מנת לנקות את שרידי הלכלוך אשר פורקו בשלב הקירצוף.

ניקוי ריפודים - התוצאה המדהימה

בתום התהליך מבצעים יניקה ממושכת במטרה לייבש כמה שיותר את הריפוד הנקי. אנו בטכנוקלין מקפידים כי תהליך ניקוי הריפודים יעשה במקצועיות הגבוהה ביותר, עם חומרי נקוי מובחרים ועם הציוד החדיש ביותר כי גם לריפוד שלכם מגיע פעם בשנה להתחדש.