ניקוי סלונים ביתי - תחזוקה שוטפת

במרבית הבתים, הסלון, מעבר להיותו החלל המרכזי בבית משמש כמקום המרכזי בעת הכנסת אורחים ובשל כך נחשב הסלון לפנים של הבית והחדר אשר עיצובו מותיר את הרושם הגדול ביותר על המבקרים. עיצוב מראה הסלון עם ספות יפות, כורסאות וכסאות מרופדים בליווי של שטיח יפה יכול לשוות לבית מראה יוקרתי, מראה נקי, מראה חמים, אוירה של נוסטלגיה ועוד כאשר משחק עם סוג הריהוט והצבעים משחקים תפקיד ראשי באוירה זו. ניקוי הסלון באופן קבוע מידי שבוע וטיפול בכתמים ברגע שהם קורים חשוב מאין כמוהו בשמירה על מראה הבית.

ניקוי סלונים מקצועי - למראה רענן

ניקוי סלון באופן קבוע נעשה אצל רבים אך אינו מספיק. השימוש האינטנסיבי של בני הבית והאורחים במערכות הישיבה בסלון מגביר את כמות הלכלוך והכתמים בעומק הריפודים וכל זאת בנוסף לאבק המצטבר מביאים גם את בעלי ספות העור או ספות מבד דוחה כתמים לעמוד נוכח סלון אשר מראהו מתחיל להראות סימני הזנחה. בשלב זה בו ניקוי הסלון הביתי אינו מספיק, רצוי לקחת חברה המתמחה בניקוי סלונים מקצועי ונותנת פתרונות לסוגי הריפודים השונים בין אם אלו ריפודי בד,  ריפודי עור, אלקנטרה או כל ריפוד אחר, ואשר תדאג להסרת כתמים וניקוי אשר יותיר את הספות ללא רבב.

ניקוי סלונים עם טכנוקלין

חברת טכנוקלין נותנת כבר שנים רבות פתרון מקצועי ושלם לניקוי סלונים. ניקוי הסלון כולל ניקוי מערכות ישיבה בעלות ריפוד כמו ניקוי ספות עור, ניקוי ספות בד, ניקוי כורסאות למיניהם ניקוי שטיחים, ניקוי כסאות מרופדים ועוד. המומחים של טכנוקלין יגיעו לפגישת ייעוץ והדגמה בחינם וללא התחייבות ויתנו לתוצאות המדהימות להעיד בעד עצמן. תהליך הניקוי נעשה עם הציוד המתקדם ביותר ועם חומרי ניקוי איכותיים ביותר והצוות המקצועי ישיב את הברק והמראה החדש לסלון שלכם במהירות וביעילות תוך אדיבות ושירותיות ובמחיר ללא תחרות.